وستا دارو سلامت در یک نگاه

این سازمان پس از پشت سر گذاشتن آزمایشات متعدد بالینی و آزمایشگاهی توسط متخصصین فارماکولوژی، درماتولوژی، بیوشیمی، بیولوژی و شیمی و اخذ مجوزهای قانونی و استانداردهای جهانی،  وارد بازار مصرف ایران گشت.

فعالیتهایی نظیر شناسایی و برقراری ارتباط با تامین كنندگان معتبر و شناخته شده مواد اولیه در سراسر جهان، خرید اقلام ضروری، برنامه ریزی و شركت در نمایشگاههای داخلی و بین المللی، حفظ ارتباط مستقیم و مستمر با تامین كنندگان و مشتریان و انعكاس فید بك آنان به سازمان، به منظور بهینه سازی سیستم و واحد كنترل كیفیت همواره صورت می پذیرد. با نگرشی که از ابتدا بر روی بین المـللی شدن این مجموعه وجود داشت، شرکـت از ابتـدای تأسیس بر روی بهتـرین طـرح بـرای گسترش محصولات، با موفق ترین شرکت های بین المللی در حوزه تامین تکنولوژی و مواد اولیه وارد مذاکره گردید. حاصل این تلاش، همکاری نزدیک و تولید تحت لیسانس با شرکت های معتبر جهانی از کشورهای سوئیس، فرانسه، آلمان، اتریش، هندوستان، مجارستان و ژاپن می باشد.

 

زمینه فعالیت: 
طراحی و تولید محصولات آرایشی-بهداشتی-درمانی، تحقیقاتی، بازرگانی
افراد مرتبط و فعالیت با آن ها در حوزه بازرگانی، تامین مواد اولیه:
 JAN DEKKER, kale Kimya, iberchem, sederma, CRODAROM, BASF, THOR, drstraetmans,
AJINOMOTO, Active Concepts, Huwell, EUROVETROCAP, ROBERTET

فعالیتهای جاری سازمان  عبارتند از:

  • واردات مواد اولیه مورد نیاز از شركتهای ممتاز اروپایی مانند مرك ، هنكل، روش و…
  • واردات محصولات به صورت بالک و یا محصول نهایی به ایران
  • انجام آزمایشات بالینی زیر نظر متخصصین این حوزه و گرفتن تاییدیه های قانونی از سازمان های ذیربط
  • تولید تحت لیسانس محصولات در ایران
  • ترخیص كالاهای وارداتی از گمرك به اهتمام تیم مجرب ذیربط
  • توسعه و تولید انواع محصولات آرایشی-بهداشتی و درمانی با فرمولاسیونی برگرفته از مواد اولیه طبیعی و ارگانیک و با رعایت استانداردهای جهانی و تکنولوژی های به روز دنیا در جهت احترام به مصرف کنندگان تامین نیاز های ضروری آنان
  • تولید محصولات در شرایط استاندارد و کنترل کیفیت مستمر
  • بازاریابی و توزیع محصولات تهران و بیست و پنج شهرستان در سراسر كشور از طریق شبكه نمایندگی موجود در هر شهر.
  • بازاریابی علمی و صادرات به كشورهای خارجی
  • نظارت پس از فروش به طور مستمر

در این راستا همکاری با مراکز علمی و تحقیقاتی و همچنین بالینی پیوسته مد نظر بوده است، به نحوی که محصولات ارایه شده در زیر مجموعه های سپیتاک موفق به اخذ گواهی های معتبر جهانی و ملی از نهادهای اعتبار بخشی مختلف شده اند.

شرکت وستا دارو سلامت با توزیع محصولات مراقبت پوست، مراقبت مو، لوازم آرایشی و عطریات در سراسر ایران و صادرات به کشورهای حوزه خاور میانه و  CIS افتخار ارائه محصولاتی با کیفیت تضمین شده به هموطنان ایرانی را دارد.

در حال حاضر مجموعه وستا دارو سلامت با محصولات تخصصی با علایم تجاری لاناتورا، کازموسپ، پرو آلفا پک، درماپلاس و تریکوپلاس در همکاری با کشورهای فرانسه، ایتالیا و ایالات متحده آمریکا مشغول به تامین نیازهای جاری کشور در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی است.

فهرست